Pro zájemce o spolehlivou půjčku je zde Home Credit půjčka

Mezi oblíbené a spolehlivé půjčky již několik let patří Home Credit půjčka, která je až do výše 200 000 Kč. U menších částek není nutno dokládat příjem a půjčit si mohou i ženy na mateřské. Je potřeba mít stabilní příjem.

Pro ty zákazníky, kteří řádně splácejí, je připravena akce, kdy vám vrátí až ¼ úroků nebo 12 splátek zpět. Stačí řádně splácet a ušetříte tisíce korun. Půjčka Home Credit lze sjednat online, telefonicky, na České poště.

Půjčka Home Credit bez registru

Mnoho zákazníků se ptá, zda me půjčka Home Credit bez registru. Do registru nahlíženo je, ale není brán v potaz u všech žadatelů. Nesmíte mít exekuce nebo být v insolvenci jako u jiných typů půjček. Půjčka je dlouhodobá, se splatností až 84 měsíců.

Nejnižší možná částka, kterou vám Home credit půjčka poskytne, je 10 000 Kč. Půjčka je neúčelová a tak lze peníze využít na cokoliv. Home Credit nabízí i další produkty jako je splátkový prodej a půjčka na konsolidaci. Stačí si zvolit potřebný produkt.

Chcete-li zodpovědnou půjčku bez nesmyslných poplatků, s nízkou splátkou, pak je Home credit tím nejlepším řešením. K vyřízení vám postačí dva doklady totožnosti, údaje o zaměstnavateli a číslo svého bankovního účtu. Podepsat smlouvu můžete díky moderním metodám sms kódem nebo podpisem ručně, kdy vám jsou dokumenty zaslány poštou nebo prostřednictvím emailu. Peníze pak máte k dispozici do druhého dne od doručení podepsaných dokumentů převodem na účet, poštovní poukázkou nebo rovnou na poštovní přepážce či na terminálu Sazky, kdy můžete stejným způsobem i půjčku splácet. V případě, že nemůžete půjčku splácet, je možné si ji pojistit proti neschopnosti splácet, změnit si výši i počet splátek nebo si je dočasně odložit. Je vždy potřeba jednat tak, aby jste se nedostali do finančních potíží.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!